במוצאי שבת הקרובים, בתאריך ה-20 לחודש, אוגוסט 2016, בית הספר למוזיקה IN THE MOOD פותח את שעריו רשמית, לכבוד אירוע הפתיחה הזמנו את הגיטריסט והאמן יוסי סאסי להעביר הרצאת אורח מרתקת.

האירוע בפייסבוק

ההרצאה של יוסי תעסוק בסיפורו של נער מפתח תקווה, שחלם לנגן "כמו הגדולים". תוך כדי הסיפור נחשף לדרך בה למד לנגן, המורים וההשראות, נקבל טיפים בנוגע ליצירה מוזיקלית בכלל וגיטרה בפרט. המפגש יכלול הדגמה חיה של הבוזוקיטרה – כלי ייחודי מסוגו בעולם שפיתוח על ידי סאסי, המשלב בין גיטרה חשמלית, בוזוקי אקוסטי וגיטרה אקוסטית בגוף אחד ברמה הגבוהה ביותר.

יוסי והיצירה המוזיקלית שלו

Yossi Sasso on a show

(קרדיט תמונה: שרון שפירא)

יוסי מוכר ברחבי העולם באמצעות צליל הגיטרה הייחודי שלו, בתור חלוץ הרוק האוריינטלי. סאסי ממזג מזרח עם מערב עם ניסיון של מעל 25 שנה כמלחין ומפיק מוזיקלי, הוא ממייסדי להקת "אורפנד לנד" (חלוצת האוריינטאל מטאל בעולם), הוא נבחר ל "Top Newcomer of 2012" ע"י קוראי המגזין המוביל “Rock Hard”, והוא הממציא כלי ייחודי מסוגו שאין לו אח ורע בעולם, ה"בוזוקיטרה" – גיטרה חשמלית המשולבת עם בוזוקי אקוסטי וגיטרה אקוסטית בכלי אחד.

לאורך הקריירה המוזיקלית שלו, ניגן יוסי סאסי על 17 סוגים של כלים שונים, וגיטרות מסורתיות. הוא חלק את הבמה עם אומנים כמו סטיב וואי, מרטי פרידמן, מטאליקה, סטיבן ווילסון, רון "במבלפוט" ת’אל (גאנז אנד רוזס), דייב לומברדו (מייק פאטון \ סלייר), יהודה פוליקר, דייויד ברוזה, מארינה מקסימיליאן ורבים אחרים.

סאסי ידוע כחוקר בלתי נלאה של סאונד וגבולות יצירה מוזיקלית, ומקבל את השראתו מתרבויות שונות ברחבי העולם. כאומן במה ותיק ומנוסה מאוד, סאסי משתף פעולה עם אומנים רבים ברחבי העולם, מיפן דרך אפריקה ועד אירופה וארה"ב, ואף כותב מוזיקה לסדרות וסרטים הוליוודים.

עוד על יוסי תוכלו למצוא באתר שלו.

בהרצאה במהלך ערב הפתיחה יהיה כיבוד זמין, שתייה והמון מצב רוח יצירתי, לאחר ההרצאה כולם מוזמנים לג'אמג'ם עם ביחד עם יוסי, גיורא פקל ושלל המוזיקאים שיגיעו לאירוע.

לאן להגיע?

האירוע יתחיל בשעה 20:30 בערב, ההרצאה תתחיל בשעה 21:30, האירוע יתקיים במתחם בית הספר למוזיקה IN THE MOOD בהרצל 14, ראשון לציון

נשמח לראות שם את כולכם!

(קרדיט לתמונת הפוסט – עמי ברונשטיין)

אודות המחבר

השארת תגובה