סרטון הדגמא סט-אפ  במצב רוח טוב – In The Mood

תיקון וסט-אפ לכל כלי הנגינה

סט-אפ טוב זה כאשר קיים איזון בין כל חלקי הכלי בצורה מושלמת. אחרי סט-אפ טוב הכלי שלכם יצלצל וירגיש הרבה יותר טוב, הוא יתעורר לחיים חדשים. כל כלי שנמצא בשימוש אוסף על עצמו לכלוך, בלאי, חלודה ושאר הדברים שמגיעים עם התיישנות.  לכן בין אם הכלי שלנו הוא כלי נגינה רגיל או מהשורה הראשונה, מתישהו אנחנו נצטרך לטפל בוא בכדי לתת לו אוויר חדש לנשימה.

guitar repair

סט-אפ ותיקון גיטרות

הטכנאים שלנו הם בעלי נסיון של יותר מ 20 שנה בתיקוני כלי נגינה. אצלנו הגיטרה שלכם תקבל את הטיפול והיחס הטוב ביותר. הטכנאים שלנו משתמשים בכלים וציוד מיוחד שנקנה מארצות הברית מעת ‘StewMac’ כדי שנוכל להבטיח סט-אפ ותיקונים באיכות וברמה הכי גבוה. אנחנו מבצעים תיקונים מכל הסוגים ולכל סוגי הגיטרות.  

סט-אפ ותיקון לגיטרות בס

בין אם זה גיטרה בס אקוסטית או פרטלס, 4 או 6 מיתרים, אנחנו נדאג שתקבלו אותה כמו חדשה אחרי הסט-אפ שלנו. אם מתחשק לכם להפוך את הגיטרה בס הישנה שלכם לגיטרת בס פרטלס FRETLESS הטכנאים שלנו יעשו את זה בשבילכם ואתם תוכלו להנות ממנה שוב בצורתה החדשה.

bass guitar
electronics

תיקון והתקנת אלקטרוניקה

אם הכלי נגינה שלכם דורש שידרוג או החלפת אלקטורניקה, התקנת פיקאפ, החלפת כניסת כבל JACK, אם מתחשק לכם להפוך את הגיטרה הקלאסית\אקוסטית שלכם לגיטרה מוגברת, הטכנאים שלנו יעשו את העבודה המקצועית ביותר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Neck-Jig

הנק ג’יג מאפשר כיוון הכי מדיוק לגיטרה, התוצאה היא העבודה המדויקת ביותר של יישור הצוואר ודיוק מוחלט. יותר אין ניחושים, אין הפתעות לא נעימות כאשר המכשיר הזה הוא משנה את כל כללי המשחק. התוצאה היא נגן שמאוד מרוצה מהגיטרה שלו!