מעבדת תיקונים

תיקון וכיוון כלי נגינה ובניית כלים בהזמנה

תיקון וסט-אפ לכל כלי הנגינה​

סט-אפ טוב מאפשר איזון בין כל חלקי הכלי בצורה מושלמת. אחרי סט-אפ טוב הכלי שלכם ינגן וירגיש הרבה יותר טוב, הוא יתעורר לחיים חדשים. כל כלי שנמצא בשימוש צובר לכלוך, חלודה, בלאי, ושאר הדברים שמגיעים עם התיישנות. לכן, בכל כלי נגינה תצטרכו בשלב כלשהו לטפל. בואו לתת לכלי הנגינה שלכם אוויר חדש לנשימה.

סט-אפ ותיקון גיטרות

הטכנאים שלנו הם בעלי נסיון של יותר מ-20 שנה בתיקון כלי נגינה. אצלנו הגיטרה שלכם תקבל את הטיפול והיחס הטוב ביותר. הטכנאים שלנו משתמשים בכלים וציוד מיוחד שנקנו מחברת 'StewMac' בארצות הברית, כדי שנוכל להבטיח סט-אפ ותיקונים באיכות וברמה הכי גבוהה. אנחנו מבצעים תיקונים מכל הסוגים, ולכל סוגי הגיטרות.  

סט אפ / תיקון גיטרות
סט אפ / תיקון גיטרה בס

סט-אפ ותיקון גיטרות בס​

בין אם ברשותכם גיטרה בס אקוסטית או פרטלס, 4 או 6 מיתרים, אנחנו נדאג שתקבלו אותה כמו חדשה אחרי הסט-אפ שלנו. 
אם מתחשק לכם להפוך את הגיטרה בס הישנה שלכם לגיטרת בס פרטלס FRETLESS, הטכנאים שלנו יעשו את זה בשבילכם, ואתם תוכלו ליהנות ממנה שוב בצורתה החדשה.

תיקון והתקנת אלקטרוניקה

אם כלי הנגינה שלכם דורש שידרוג או החלפת אלקטרוניקה, התקנת פיקאפ, החלפת כניסת כבל JACK, או אם מתחשק לכם להפוך את הגיטרה הקלאסית/אקוסטית שלכם לגיטרה מוגברת, הטכנאים שלנו יעשו את העבודה המקצועית ביותר.

תיקון כלי נגינה
Neck Jig

Neck-Jig​

הנק ג'יג מאפשר כיוון הכי מדויק לגיטרה. התוצאה היא העבודה המדויקת ביותר של יישור הצוואר ודיוק מוחלט. יותר אין ניחושים, אין הפתעות לא נעימות. המכשיר הזה משנה את כל כללי המשחק!

צרו קשר עם מעבדת התיקונים שלנו!

חייגו עכשיו : 054-780-1315

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צרו קשר עם מעבדת התיקונים שלנו!

חייגו עכשיו:

054-780-1315

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בואו לבקר אותנו