חוג עולם המוזיקה

התנסות בנגינה על מספר כלי נגינה שונים

חופש בחירה

במשך החוג כל תלמיד יתנסה ב לנגן על מספר כלי נגינה שונים, גיטרה, פסנטר, בס, כלי קשת, כלי הקשה, שירה ועוד. בסוף החוג כל ילד ידע לנגן על מספר כלים בצורה בסיסת אך מספיקה בכדי לבחור את הכלי שירצה להמשיך ללמוד לנגן עליו. בואו למצוא את כלי הנגינה שמתאים לכם.

חוג לימוד נגינה בגיטרה למתחילים
בית הספר מספק שירותי למידה ליחידנים ולקבוצות, בנוסף לבית הספר למוזיקה, פועל במקום גם סטודיו שמקליט אמנים, להקות והרכבים, תלמידי בית הספר נהנים מסשנים מיוחדים באולפן ולומדים איך להשתמש בו.
המורים בבית ספרינו הם בעלי ידע וניסיון רב שנים בהעברת חומר לימודי לילדים. המורים שלנו יודעים למצוא את הגישה הנכונה לכל ילדי וילד. צוות המורים שלנו מאמין בגישה חיובית כלפי מקצוע הלימוד, מתוך אמונה כי כל ילד צריך לקבל את מיטב הכלים הקיימים לרשותו.
ברגע שהצלחתם “לכוון את האוזן שלכם” ביעילות, הגעתם למקום שבעצם עזרתם למוח לפענח את התבניות המדויקות של כל צליל וצליל במדויק, וכל מה שנשאר זה לאפשר למיתרי הקול שלכם ללמוד איך להפיק את הצליל הנכון.
גיורא פקל

יסודות המוזיקה

בחוג ‘עולם המוזיקה’ הילדים יכירו את שפת המוזיקה בכתיבה ובקריא, יתנסו מבספר כלי נגינה שונים יבינו מושגים בסיסים במוזיקה, מהם צלילים ואיך הם עובדים אחד עם השני. כמו כן התלמידים ירכשו את הידע איך להשתמש ביסודות המוזיקה על כלי נגינה.

היכרות עם כלי הנגינה

כאשר ילדים נכנסים לחנות מוזיקה לפעמים הם מרגישים בחנות צעצועים, הם רוצים לנסות גם את הכלי הזה וגם לנגן בכלי הגדול הזה עם המיתרים וגם לשיר במיקרופון וזה לא נגמר. בחוג ‘עולם המוזיקה’ אנחנו פונים אליכם במטרה לתת מענה לילדים בכדי שיוכלו להתנסות במספר כלי נגינה שונים ולהבין יותר טוב איזה כלי הם הכי נמשכים אליו ואוהבים את צליליו.

יחס אישי

צוות המורים שלנו מקצועי ובעל ניסיון רב בהוראת מוזיקה. המורים יודעים כיצד לגשת נכון לכל תלמיד ותלמיד ולהתקדם איתם בדרך המתאימה לתלמיד.

 

קבוצות קטנות

קבוצת לימוד תהיה מורכבות מ 4 עד 8 תלמידים. למידה בקבוצות קטנות מביאה הצלחה יותר גדולה לכל תלמיד והנאה מרבית. ניתן לבחור למידה קבוצתית או יחידנית.

חוג לימוד גיטרה למתחילים
ילד מנגן

שיפור כישורים

בשיעורים שלנו הילדים ירכשו כישורים חשובים להמשך חייהם, כישורים שיעזרו להם בין היתר גם במסלול הבית ספרי ואקמי. אפשר למנות מספר כישורים כאלו שנרכשים משיעור המוזיקה. התמדה, תקשורת, קואורדינציה, ביטוי עצמי ועוד.

ללמוד את 'עולם המוזיקה' מעניין אותכם?
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

בואו לבקר אותנו