חוג לימוד נגינה בגיטרה למתחילים

חוג לימוד נגינה בגיטרה למתחילים

מנגנים ביחד

כאשר מתחילים לנגן בגיטרה בגיל מוקדם, אין דבר יותר טוב מאשר להתחיל לנגן ביחד עם עוד נגנים. השיתוף פעולה מעלה את הביטחון העצמי אצל נגנים מתחילים, מעניק להם יכולת התבטאות מול אנשים אחרים ומלמד אותם להקשיב גם לילדים אחרים.

בית הספר ללימוד גיטרה בראשון מספק שירותי למידה עם מורים לגיטרה ליחידנים ולקבוצות, בנוסף לבית הספר למוזיקה, פועל במקום גם סטודיו שמקליט אמנים, להקות והרכבים, תלמידי בית הספר נהנים מסשנים מיוחדים באולפן ולומדים איך להשתמש בו.
בית הספר ללימוד גיטרה בראשון מספק שירותי למידה ליחידנים ולקבוצות, בנוסף לבית הספר למוזיקה, פועל במקום גם סטודיו שמקליט אמנים, להקות והרכבים, תלמידי בית הספר נהנים מסשנים מיוחדים באולפן ולומדים איך להשתמש בו.
ברגע שהצלחתם “לכוון את האוזן שלכם” ביעילות, הגעתם למקום שבעצם עזרתם למוח לפענח את התבניות המדויקות של כל צליל וצליל במדויק, וכל מה שנשאר זה לאפשר למיתרי הקול שלכם ללמוד איך להפיק את הצליל הנכון.
גיורא פקל

היכרות עם הגיטרה

בחוג גיטרה נכיר את הכלי הנגינה, נלמד להשתמש ולהחזיק אותו בצורה נכונה. נלמד להבין תווים ולנגן אותם בגיטרה באמצעות קריא מהדף. נלמד לנגן שירים ויצירות מוזיקליות. נבין מהם הם סוגי נגינה שונים, נכיר סוגי פריטה בגיטרה כמו ספרדי, קלאסי, לטיני, ג’אז, רוק ועוד…

חוג לימוד נגינה בגיטרה למתחילים

לימוד גיטרה יחס אישי

צוות המורים שלנו ללימוד גיטרה מקצועי ובעל ניסיון רב בהוראת מוזיקה. המורים יודעים כיצד לגשת נכון לכל תלמיד ותלמיד ולפתח אותם בדרך המתאימה לתלמיד.

 

קבוצות קטנות

קבוצות לימוד הגיטרה יהיו מורכבות מ 8 – 4 תלמידים. למידה בקבוצות קטנות מביאה הצלחה יותר גדולה לכל תלמיד והנאה מרבית. ניתן לבחור למידה קבוצתית או יחידנית

חוג לימוד גיטרה למתחילים

רוצים פרטים נוספים על לימוד גיטרה ? אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

בואו לבקר אותנו