בית ספר למוסיקה בראשון לציון

In The Mood

בית ספר למוסיקה​

בית הספר למוזיקה IN THE MOOD הוקם ע"י גיורא פקל, מורה ומנהל עתיר נסיון ניהולי ומוזיקלי, במטרה להוות מרכז מוזיקלי לתושבי ראשון לציון והסביבה.

גיורא פקל, הינו מורה למוסיקה מהוותיקים והמוערכים בארץ. הוא ניהל מספר בתי ספר במהלך השנים ואף הקים סטודיו הקלטות הנושא את אותו השם (IN THE MOOD) שתפקד בין השנים 1998 עד 2003. במרוצת השנים, גיורא צבר קהל גדול של תלמידים ושמו נודע מפרדסיה שבצפון ועד גדרה כאחד המורים המוערכים ביותר למוזיקה בארץ.

תלמידיו, מופיעים כמוזיקאים בכל העולם, אם זה על במות או בטלוויזיה, מלווים אומנים או מופיעים בעצמם, ביניהם גם תלמיד המנגן קבוע עם להקת ג'נסיס.

בית ספר למוסיקה בראשון לציון
בית ספר למוזיקה In The Mood

פעילויות בית הספר

בית הספר מציע מגוון רחב של פעילויות, ביניהן:

בנוסף לבית הספר למוזיקה, פועל במקום גם אולפן הקלטות לאמנים, להקות והרכבים, ותלמידי בית הספר נהנים מסשנים מיוחדים באולפן ולומדים איך להשתמש בו. כמו כן, בית הספר עורך אחת לתקופה הופעת תלמידים.

חנות כלי נגינה

בנוסף לפעילות בית הספר למוסיקה, במקום ישנה חנות מוסיקה המציעה מגוון רחב של כלי נגינה ואביזרים ממותגים מובילים שונים. כמו כן במקום מעבדת תיקונים לכלי נגינה או מגברים שניזוקו, בה ניתן גם להזמין בניית כלי נגינה בהזמנה (Custom) ואפילו לעשות סט-אפים.

נשמח לשמוע מכם!

חייגו עכשיו :
054-780-1315

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לשמוע מכם!

חייגו עכשיו:


054-780-1315

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בואו לבקר אותנו